پسرم سلام امروز که صدایت را شنیدم دلم ریخت صدایت از چیزهایی میگفت که بر زبانت نمی آمد. شماره ای دادی که گاهی سر ساعت‌هایی خاص راهی برای ارتباطمان شود. تا حالا یکی دو نفری بهمان ایراد گرفته اند که نروید زنگ نزنید بگذارید مرد شود تحملش بالا برود ولی من یادم به معلم ریاضی دبستان می افتد که می‌گفت هر شخصی پیش خودش یه جوری دو عدد را با هم جمع می بندد و اینکه طریقه شما با بچه تان یکی نیست جای اشکال نیست بلکه تفاوت نوع نگرش شماست اینکه هر کسی تجربه شخصی خودش را برای دیگران قانون بداند به خنده و تعجبم می اندازد. من دوست دارم به سبک خودم زندگی کنم به دلخواه خودم به دیدنت بیایم اصلا لوست کنم و هر اشتباه یا درست دیگر را خودم بفهمم من دلم می‌خواهد فردا که میبینمت توی لباس سربازی دلم قنج بزند شاید هم گریه ام بگیرد شاید از خنده ریسه بروم و شاید هیچ چیز نگویم ولی میخواهم که بیایم توی هوای بچه ام نفس بکشم برایت توتک بیاورم و ویتامین سی برایت دل بسوزانم و دلتنگی ام رفع شود و اگر کسی این را نمی پسندد نپسندد برای من سبک زندگی کردن خودمان مهم است و همین

پسرم تو برای من و پدرت خیلی مهمی و فردا می آییم تا همین را بگوییم 

شاید منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

عشق و دوستی ولی الله taranoome نمایندگی ژنراتور لینز در ایران | ژنراتور لینز ایتالیا |فروشگاه سعدی یکم بیشتر بمون ابوالقاسم کریمی کتابخانه مرکزی ارومیه بلبرینگ خود تنظیم